BOYACIN
MALZEMELERİN HAZIR!

Bugüne kadar 39 şehirde 550.840 farklı ev, 19.870.084 m² duvar Dekor Yapı ile yenilendi!

WhatsApp Image 2022-06-06 at 04.08.00

KAMPANYALAR

Kampanya Detay

Fiyatlarımıza işçilik ve malzeme dahildir.Sadece Duvar ve Tavan Boyaması Yapılır.Dairenizde Duvar veya Tavanda civi deligi veya eşya carpmasından kaynaklı Onarımlar fiyata dahildir.(Rutubet, Nem, Kabarma, Catlaklık veya  Kapı, Pencere, Petek ve Balkon dahil degildir var ise keşif yapılarak fiyatlandırılır

Mevcut Renginizi Kapatıcak Bilinen Markaların Renk Kartellasından Bir Renk Secebilirsiniz.

Marshall, Polisan, Dyo, Filli Boya, CBS, Bianca, Permolit Markaların Su Bazlı ,Mat Ve Kokusuz,ürünlerini kullanmaktayız.Duvar ve Tavana 2 Kat Boya uygulaması yapıyoruz.

Silinebilir Ürünlerde 750-1250 tl Extra Ürün Bedeli Yansıtılır.


Randevu

  444 0 119 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kampanyamız hakkında bilgi aldıktan sonra, talebiniz üzerine müşteri kaydınız oluşturulur ve ücretsiz keşif için uzmanlarımız adresinize gelir.

 

Teklif ve Onay

Uzmanlarımız yerinde keşif yapar, yapılacak işlemleri detaylı olarak sözleşmeye yazar.Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir. Belirlemiş olduğunuz tarihte başlayacak hizmetimiz için, size sadece Türkiye’nin önde gelen markaları (Marshall, Polisan, Dyo, Filli Boya, CBS, Bianca, Permolit) renk kartelasından dilediğiniz rengi seçmek kalır.

İşe Başlama

Uzmanlarımız , seçmiş olduğunuz malzeme ile birlikte işe başlama tarihinde mekanınızda hazır olur. Eşyalarınız boya işlemlerine karşı muhafazalandıktan sonra ekibimiz çalışmaya başlar.

Ödeme ve Teslim

Uzmanlarımız İle birlikte mekanınızı inceleyip, sorunsuz bir şekilde teslim aldıktan sonra sözleşme bedeli tutarında ki ödemenizi nakit yapabilirsiniz. En ufak memnuniyetsizlikte ödeme talep etmeyiz.

Garanti

Yapmış olduğumuz Tüm İşlemler 2 Yıl Garanti Altındadır.

(Sonradan Oluşabilicek Su alma veya Müşteri kaynaklı hasarlar Garanti dışında kalır)

Ali Cengiz Türkoğlu
Ali Cengiz Türkoğlu
2022-06-03
Kaliteli bir hizmeti , uygun bir fiyata yaptırmak istiyorsanız , İstanbul'da bu işi yapabilecek dekorasyon firması oldukça az. Dekor yapı , her zamanki gibi , elinden gelenin fazlasını yapmış. Duvarlarım harika gözüküyor.
hasan ölmez
hasan ölmez
2022-06-03
Öncelikle mağazada bizimle ilgilenen arkadaşa, sonra ustalarına çok teşekkür ederim. Eşime yaptığım sürprizi bozmadıkları için.
Kadir Sayar
Kadir Sayar
2022-06-03
Katalogda belirtilen rengi , birebir tutturabiliyorlar. Öyle sizi oyalayıp , 3 5 gün sürer de demiyorlar. Tam olarak vaktinde iş bitirirler.
Aişe Güzel
Aişe Güzel
2022-06-03
Beş yıldızdan fazlasını hak ediyorlar bence. Bu simli boya , hem klas hem zengin gösteriyor. Sayenizde arkadaşlarımıza hava atabileceğiz.
ALYA AKTÜRK
ALYA AKTÜRK
2022-06-03
Babam inatla dekor yapıya gidin dediğinde , bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmiyordum. Cidden işlerini ciddiyetle yapıyorlar.
Selman E.
Selman E.
2022-06-03
Ofisimizin tüm boya ve badana işlerini verdik. Planladıkları takvimden 2 gün önce işi temiz bir şekilde bitirdiler. Beğendim.
Selma Göcen
Selma Göcen
2022-06-03
Aklınızdaki renge ve dokuya göre , iç dekorasyonu uygun bir şekilde yapabiliyorlar. Baya kabiliyetli ustaları var , güvenebilirsiniz.
Numan Rolan
Numan Rolan
2022-06-03
Hem hizmetiyle hem fiyatıyla , dekor yapı bizim kriterlerimizi tam olarak karşıladı. Hatta o kadar güzel oldu ki , annemin evinide onlara boyatacağım.
Ercan Fanacı
Ercan Fanacı
2022-06-03
Mağazalarını ziyaret etme fırsatım oldu. Boyaları özel karıştıran bir makinaları var. İstediğimiz tonu yaratabiliyoruz.
Aslı Orkutcu
Aslı Orkutcu
2022-06-03
Beşiktaştaki evime , kısa bir süre içerisinde bakmaya geldiler. Fiyattan önce , tüm tadilat ve boya masraflarını bildiriyorlar , hoşuma gitti.